'Club Brugge niet te houden: transfer Nielsen concreet'

door
'Club Brugge niet te houden: transfer Nielsen concreet'

Hoewel er bij gebrek aan Europese voorrondes voldoende tijd is om de transferplannen af te ronden, toont Club Brugge zich nu al opvallend actief op de zomermercato. In navolging van linksback Bjorn Meijer werd deze week ook de komst van spits Ferran Jutgla afgerond. En ook de komst van Casper Nielsen blijkt steeds dichter te komen.


De Deense middenvelder heeft een uitstekend seizoen achter de rug bij Union SG. Hij was één van de absolute steunpilaren bij de vice-kampioen en groeide zelfs uit tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League. Niet onlogisch dus dat verschillende ploegen interesse tonen. De belangstelling van Club Brugge was ook al een tijdje bekend, er vonden naar verluidt ook al eerste contacten plaats met de speler en zijn entourage.

Nielsen zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar Jan Breydel, waar hij verzekerd zou zijn van Champions League. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken. Donderdagmiddag tijdens de voorstelling van nieuwe coach Karel Geraerts, meldde Union-voorzitter Alex Muzio dat er een officieel bod was binnen gekomen. En volgens journalist Sacha Tavolieri is dat bod wel degelijk afkomstig van de landskampioen.

CONTRACT VAN 3 JAAR
Van een akkoord is wel nog sprake, de eerste Brugse aanbieding werd door de Unionisten geweigerd. Maar Blauw-Zwart zou de transfer er absoluut willen doordrukken en zou zelfs tot bijna de vraagprijs van de Brusselaars willen gaan. Hoeveel die bedraagt is niet bekend. Eerder circuleerden al sommen tussen de 4 à 7 miljoen euro. Voor Nielsen zelf zou dan weer een driejarig contract klaarliggen. De kans is dus steeds aannemelijker dat hij de derde Brugse zomeraanwinst wordt.

LEES OOK: 'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

Club is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

18
18
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

81
81
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

81
81
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

175
175
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

68
68
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

431
431
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

172
172
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

57
57
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

387
387
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

194
194
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

482
482
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

370
370
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

287
287
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

115
115
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

818
818
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

183
183
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

129
129
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

130
130
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

63
63
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

647
647
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

191
191
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

166
166
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

695
695
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

126
126
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

91
91

Meer sportnieuws